Liderinin Gözünden Genç AKADEMİ

Türkiye’nin en büyük üniversite buluşması olan Genç AKADEMİ’nin 15.sinde; organizasyon takımında yer almak, bu etkinliğin çıkarılışında bir parça da olsa emeğe sahip olmak benim için çok kıymetliydi. Bu sene de 16. Genç AKADEMİ Proje Lideri olarak ben ve Operational Research Kulübü ailesi olarak 16. Genç AKADEMİ’yi kalitesinden ödün vermeden çıkarmak için bütün özverimizle çalışıyoruz.
Bugünün liderlerinin ilham veren hayat hikayelerini birebir dinleme fırsatı yaratan Genç AKADEMİ, önüne çıkan hiçbir engeli tanımadan yoluna 18-19-20 Aralık’ta online olarak devam ediyor! Her yıl, Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini Ankara’da ağırlayan Genç AKADEMİ’yi, 16. yılında krizi fırsata çevirerek daha önce ulaşamadığı bütün üniversite öğrencilerine ulaştırıyoruz! Artık tek tuş uzağında ve seni hayallerine bir adım daha yaklaştıracak olan 16. Genç AKADEMİ, seni bekliyor.
Kariyer yolculuğunu inşa ederken üst düzey yetkililerin eşsiz iş hayatı deneyimlerinden yararlanmanı sağlayan ve aynı zamanda çeşitli şirketlerden sertifika veren 16. Genç AKADEMİ’de seni de aramızda görmek istiyoruz. Bunun için tek yapman gereken ücretsiz başvuru formunu doldurmak!