Genç AKADEMİ Nedir?

Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversitelilerin farklı alanlardaki görüşlerine ve kariyer hayatlarına katkı sağlamak amacıyla senelerdir düzenlenen Genç AKADEMİ, Bilkent Üniversitesi Operational Research kulübünün en köklü etkinliklerinden biridir. Geleceğin liderleriyle bugünün liderlerini buluşturmayı hedefleyen Genç AKADEMİ’nin 16.sı bu sene 18-19-20 Aralık’ta online olarak gerçekleşiyor!
Türkiye’nin en büyük üniversite buluşması olan Genç AKADEMİ, seminerler ve paneller halinde gerçekleşir. Bu oturumlarda iş, sanat, spor gibi alanlarda öncü ve lider konuşmacılar üniversite öğrencileriyle bir araya gelmektedir. Bunun yanı sıra, katılımcılarımız çeşitli çekiliş ve ödüllerle çok keyifli bir üç gün geçirme şansı elde ederler.
Geçtiğimiz sene ulusal anlamda dikkat çeken 15. Genç AKADEMİ, Türkiye’nin 90 farklı üniversitesinden 1600 katılımcıyla gerçekleşmişti. Bu sene de, geçirdiğimiz küresel pandemiyi göz önüne alarak 16. Genç AKADEMİ’yi kalitesinden ödün vermeden Operational Research kulübü farkıyla çıkarıyoruz.
Haydi sen de gel, 16. Genç AKADEMİ’de aramıza katıl!